Home

Digital Hub Noordwest helpt mkb bij versnellen digitale ontwikkeling

Voor het midden- en kleinbedrijf (mkb) is het belangrijk om stappen te blijven zetten in digitalisering om toekomstbestendig en concurrerend te blijven. Maar juist voor kleinere bedrijven is het een uitdaging om kennis in huis te halen, partners te vinden of benodigde investeringen te financieren.

European Digital Innovation Hub Noordwest Nederland (EDIH – Digital Hub Noordwest) helpt het mkb in Utrecht, Flevoland en Noord-Holland in hun digitale transitie. Met ontwikkeling van prototypes, testfaciliteiten, trainingen, advies bij financiering en internationalisering om de eerste en volgende stappen te zetten.

European Digital Innovation Hub Network

Als onderdeel van het Digital Europe Programme van de Europese Unie wordt een netwerk van digitale innovatiehubs (European Digital Innovation Hub Network) opgezet dat alle regio’s van de Europese Unie bestrijkt. Deze EDIH’s worden ingezet om digitalisering van de regionale economie te versnellen en verbreden. Ondernemers krijgen via hun regionale EDIH snel toegang tot testfaciliteiten, kennisinstellingen, experts uit het partnernetwerk en financierings- en internationaliseringsmogelijkheden. Met als doel de digitaliseringstransitie in de industrie, zorg en agri en foodsectoren te versnellen.

Digital Hub Noordwest wordt gefinancierd door de Europese Unie, het ministerie van Economische Zaken en Klimaat, provincie Utrecht, provincie Noord-Holland en provincie Flevoland.

In Digital Hub Noordwest werken we ook samen met: Horizon Flevoland, ROM InWest, Rom Utrecht Region, ontwikkelingsbedrijf Noord Holland Noord en Enterprise Europe Network.

Team

Erwin van Eijden

Programmamanager EDIH Digital Hub Noordwest erwin@edih-dhnw.nl
Lees meer

Amber Fiechter

Digital Business Developer | FME amber.fiechter@fme.nl
Lees meer

Frederique Zonnevylle

Digital Business Developer | ROM Utrecht Region frederique@romutrechtregion.nl
Lees meer

Jorn Eiting van Liempt

Digital Business Developer | ROM InWest jorn.eiting@rominwest.nl
Lees meer

Joost van Leur

Project lead Support to find investments | ROM Utrecht Region joost@romutrechtregion.nl
Lees meer

Wilfred van Beuningen

Digital Business Developer | 3D Makers Zone wilfred@3dmz.nl
Lees meer

Diana Spijkerman

Marketing & communicatie adviseur | ROM Utrecht Region diana.spijkerman@romutrechtregion.nl
Lees meer

Peter van den Bosch

Digital Business Developer | 3D Makers Zone peter@3dmz.nl
Lees meer

Marc Lammens

Digital Business Developer | Ontwikkelingsbedrijf Noord-Holland Noord mlammens@onhn.nl
Lees meer

Bouke Veldman

Projectlead International coorporation | Horyzon b.veldman@horyzon.nl
Lees meer

Hayley Every

International coorporation (AI and Health) | EIT Health hayley.every@eithealth.eu
Lees meer

Erik Kentie

International coorporation (HPC) | SURF erik.kentie@surf.nl
Lees meer

Onze partners

Op de hoogte blijven?